اخبار ورزشی نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران | جوانها

اخبار ورزشی نتیجه بازی پرسپولیس نفت تهران

دیدار دو تیم پرسپولیس و نفت تهران از ساعت ۱۹ در ورزشگاه آزادی و در حضور حدود ۲ هزار تماشاگر برگزار شد.
حمید علی عسگر در دقیقه ۱۸ و ۵۳ و حسین بادامکی در دقیقه ۴۷ و هادی نوروزی در دقیقه ۸۵ و تیاگو فراگو در دقیقه ۹۰+۴ گل پنجم سرخ پوشان پایتخت را به ثمر رساند. سجاد فیض‌الهی در دقیقه ۸۵ تک گل نفت را به ثمر رساند.

هدایت ممبینی داور مسابقه به سیامک کوهنورد از نفت و مازیار زارع، سکوبرت و محمد نوری از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.
با این برد پرسپولیس ۵۳ امتیازی شد ولی به دلیل تفاضل گل در همان رده پنجم باقی‌ماند و نفت هم ۳۳  امتیازی در رده سیزدهم قرار دارد.
اکنون سپاهان با یک بازی کمتر و ۶۱ امتیاز در صدر جدول است، استقلال ۵۸ امتیازی دوم است، ذوب آهن ۵۶ امتیازی سوم است و تراکتور سازی ۵۳ امتیازی در رده چهارم است.

ترکیب پرسپولیس:
علیرضا حقیقی، سید جلال اکبری( از دقیقه ۶۹ ابراهیم‌ شکوری)، مجتبی شیری، سامان آقازمانی، مازیار زارع، حسین بادامکی، محمد منصوری( از دقیقه ۷۵ امیر حسین فشنگچی)، محمد نوری( از دقیقه ۷۹ تیاگو فراگو)، حمید علی عسگر، سکوبرت و هادی نوروزی
سرمربی: علی دایی

______________________

حبیب کاشانی بین دو نیمه ورزشگاه را ترک کرد و برخی از مسئولان پرسپولیس اعلام کردند که سرپرست باشگاه برای کار مهمی مجبور به ترک ورزشگاه شد.

* در محلی که محمد دادکان نشسته مردم تجمع کرده‌ و در نهایت دو سه مامور انتظامی در آنجا مستقر شدند و مردم سوالات زیادی از دادکان پرسیدند. برای دقایقی تماشاگران دادکان را تشویق کردند.

* در حاشیه بازی پرسپولیس و نفت تهران با خبرنگاران رفتار مناسبی نشد و خبرنگاران از اینکه نتوانستند وظیفه‌ حرفه‌ای خود را انجام دهند، به این رفتار معترض شدند.

* روابط عمومی ورزشگاه آزادی بیانیه‌ای صادر کرد و در این بیانیه اعلام کرد بدرفتاری با خبرنگاران ربطی به مدیریت ورزشگاه آزادی ندارد و باید این مشکل به شکلی حل شود.

________________

محمد دادکان، رئیس سابق فدراسیون فوتبال نیز در ورزشگاه حضور دارد و در جایگاه سه نشسته و بازی را تماشا می کند. خبرنگاران با دیدن دادکان برای تهیه مصاحبه به سوی وی رفتند و با رئیس سابق فدراسیون گفت و گو کردند.*با ابتکار باشگاه نفت تهران تعدادی از کودکان مبتلا به سرطان پیش از آغاز مسابقه به همراه بازیکنان دو تیم وارد میدان شدند و با بازیکنان پرسپولیس و همچنین علی دایی سرمربی این تیم عکس یادگاری گرفتند.

*سپهر حیدری کاپیتان پرسپولیس نیز در جایگاه ویژه حضور دارد و امروز مازیار زارع کاپیتان سرخپوشان است.

* کادر فنی تیم نفت بر روی نیمکت همیشگی تیم پرسپولیس نشست و مربیان پرسپولیس نیز مجبور شدند بر روی نیمکتی که سمت جایگاه طرفداران استقلال است بنشینند.

* علی دایی ابتدا به سمت حسین فرکی رفت و با او احوالپرسی کرد و سپس فرکی و دستیارانش به سمت نیمکت پرسپولیس رفتند و به خوردبین کادویی هم اهدا کردند.

*مارسیو خوزه مدافع برزیلی نفت به سمت نیمکت پرسپولیس رفت و برخورد گرمی با تیاگو فراگو بازیکن برزیلی و نیمکت نشین پرسپولیس داشت.بهمن طهماسبی نیز به سمت نیمکت پرسپولیس رفت.

*وحید هاشمیان با حسین فرکی سرمربی نفت برخورد گرمی داشت.

* حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس از سوی هوادارن تشویق شد.

دیدار دو تیم تا دقیقه ۲۰و با تک گل حمید علی عسگری با نتیجه یک بر صفر به سود پرسپولیس در جریان است.

________________

ماموران انتظامی تدابیر ویژ‌‌ه‌ای برای حضور لیدرها در ورزشگاه در نظر گرفته‌اند و لیدرهایی که قصد ورود به ورزشگاه را داشتند باید به سوالات ماموران پاسخ می‌دادند و پس از کنترل نامشان طبق یک فهرست اجازه حضور در ورزشگاه را پیدا ‌کردند.* حمید سجادی مربی دروازه‌بان‌های نفت با محمد نوری و محمد منصوری برخورد گرمی داشت.

* بازیکنان نفت با پیراهن آبی در هنگام گرم کردن در ورزشگاه حاضر شدند که باعث واکنش هوادران پرسپولیس شد.

* حدود ۲ هزار تماشاگر در ورزشگاه حضور دارند و استقبال سردی از دیدار پرسپولیس صورت گرفته است.

*وحید هاشمیان برخلاف انتظار در ترکیب اصلی تیم پرسپولیس جایی ندارد و نیمکت نشین است.

*بازیکنان محروم پرسپولیس؛ رحمان احمدی، علیرضا نورمحمدی و آرفی در جایگاه ویژه نشسته‌اند.

* حبیب کاشانی بعد از ورود به ورزشگاه با برخی از هواداران گفت و گو کرد و به سوال‌های آنها پاسخ داد.

* کی‌روش سرمربی تیم ملی به همراه دستیارانش در ورزشگاه حضور دارد و تماشاگران او را تشویق کردند و کی‌روش نیز به ابراز احساسات آنها پاسخ داد.

ادامه مطلب

ارسال نظر