ادامه ی انقلاب بحرین با وجود سرکوب‌گری‌ها تا سرنگونی آل‌‌خلیفه | جوانها

ادامه ی انقلاب بحرین با وجود سرکوب‌گری‌ها تا سرنگونی آل‌‌خلیفه

“صادق الجمری ” از فعالان سیاسی بحرین در گفت‌وگو با خبرنگار بین‌الملل خبرگزاری فارس به اشاره به جنایات اخیر رژیم بحرین در سرکوب تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم گفت که ملت بحرین با وجود وحشی‌گری‌های اخیر هرگز عقب‌نشینی نمی‌کند و انقلاب بحرین تا سرنگونی آل خلیفه ادامه خواهد یافت…

*خشونت آل‌خلیفه ثابت کرد که در میان مردم بحرین مقبولیت ندارد

وی گفت که حماقت رژیم آل خلیفه در استفاده از خشونت علیه مردم و همراهی نیروهای نظامی ۴ کشور شورای همکاری خلیج فارس در سرکوب مردم، ثابت کرد که آل خلیفه در میان مردم بحرین از مقبولیتی برخوردار نیست. رژیم آل خلیفه هم اکنون برای آنکه در حکومت باقی بماند از نیروهای دیگر کشورها برای سرکوب مردم استفاده می‌کند و این رژیم هرگز نخواهد توانست که اعتماد مردم را جلب کند و مردم و گروه‌های سیاسی با رژیم خلیفه مذاکره نخواهند کرد و رژیم آل خلیفه با کشتار های اخیر ثابت کرد که لیاقت حکومت بر مردم بحرین ندارد.

این فعال سیاسی بحرین تاکید کرد: با این همه شهید و مجروحانی که دادیم هرگز عقب‌نشینی نخواهیم کرد. ما به صورت مسالمت‌آمیز به تظاهرات پرداختیم و به نیروهای امنیتی شاخه گل دادیم اما آنها به کشتار پرداختند و این موضوع نشان می‌دهد که گفت‌وگو با آل خلیفه بیهوده و اتلاف وقت است.

*رژیم آل‌خلیفه در برابر جهانیان رسوا شد

صادق الجمری در این مصاحبه افزود که رژیم بحرین در برابر مردم این کشور وجهانیان رسوا شده است و این رژیم دیگر قادر به ادامه حکمرانی نخواهد بود.

وی به موج استعفاهای اخیر در دستگاه‌های دولتی بحرین اشاره کرد و گفت که وزیر بهداشت، وزیر مسکن، چندین تن از مشاوران پادشاه و وکیلان برجسته در اعتراض به کشتار مردم بی‌دفاع بحرین از سمت‌های خود استعفا دادند و ۸۵ درصد از مردم بحرین نیز کاملا با حکومت آل خلیفه مخالف بوده و خواهان حقوق سیاسی خود و سرنگونی رژیم آل خلیفه هستند.

*موضع‌گیری‌های آمریکا در قبال کشتار مردم بحرین خصمانه بود

این فعال سیاسی بحرین به موضع‌گیری‌های اخیر دولت آمریکا اشاره کرد و گفت که این موضع‌گیری‌ها خصمانه بوده است. ابتدا وزیر دفاع آمریکا به بحرین می‌آید و به رژیم آل‌خلیفه برای سرکوب مردم بحرین چراغ سبز نشان می‌دهد و پس از آن “هیلای کلینتون ” وزیر امور خارجه آمریکا در واکنش به کشتارهای وسیع مردم بحرین فقط اعلام می‌کند که اقدام کشورهای حاشیه خلیج فارس در اعزام نیرو به بحرین گام اشتباهی بوده است.

وی تاکید کرد که کاملا آشکار است که آمریکا از دیکتاتورها حمایت می‌کند و از سوی دیگر خود را حامی ملت‌ها نشان می‌دهد.

*تظاهرات و اعتصابات تا سرنگون آل‌خلیفه ادامه دارد

صادق الجمری بار دیگر تاکید کرد که تظاهرات و اعتصابات عمومی مردم بحرین تا سرنگونی رژیم آل خلیفه ادامه خواهد یافت و مردم بحرین نه با رژیم آل خلیفه و نه با آمریکا مذاکره خواهند کرد.

این فعال سیاسی بحرین گفت که اقدام کشورهای حوزه خلیج فارس در اعزام نیرو به بحرین برای سرکوب مردم در دنیا بیسابقه است و این سرکوب‌گری‌ها در حالی صورت می‌گیرد که مردم فقط خواستار حقوق سیاسی خود هستند.

ادامه مطلب

ارسال نظر