سایت مرکز مدیریت راههای کشور | جوانها

سایت مرکز مدیریت راههای کشور

وزرات راه و ترابری اعلام کرد ،‌ هموطنان برای آگاهی ازوضعیت راهها به وب سایت مرکز مدیریت راههای کشور به نشانی http://www.iran141.ir مراجعه کنند.
به گزارش واحد مرکزی خبر ، همچنین هموطنان می توانند با تماس با شماره تلفن های ۸۸۹۲۶۶۶۸ و ۸۴۴۹۸۶۶۶ و ارسال پیامک به شماره ۱۰۰۰۱۴۱ از آخرین وضعیت راههای کشور مطلع شوند.


وزارت راه و ترابری در اطلاعیه ای وضع راهها را به شرح زیر اعلام کرد:

در محورگچساران ـ بابامیدان در استان کهگیلویه وبویراحمد به علت اجرای طرح درزگیری حد فاصل کیلومتر ۲۰ تا ۳۰ از دیروز به مدت یک ماه روزهای شنبه تا چهارشنبه (به جزروزهای تعطیل ) از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه تا ۱۷ تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط امکان پذیر است .

در محور تربت حیدریه – مشهد در استان خراسان رضوی هم به علت اجرای عملیات ترمیم آسفالت و لکه گیری هندسی حدفاصل کیلومتر ۱۷ تا ۲۷ این مسیر از۲۷ فروردین تا ۳۱ اردیبهشت روزانه از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ روزهای شنبه تا چهارشنبه (به جز روزهای تعطیل ) تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط صورت می گیرد .

محور تربت حیدریه – مشهد در استان خراسان رضوی هم به علت اجرای عملیات تعریض پلها و عملیات خاکی از ابتدا تا کیلومتر ۷ از تاریخ ۲۷ فروردین به مدت ۲ ماه روزهای شنبه تاچهارشنبه (به جز روزهای تعطیل ) تردد وسایل نقلیه روزها از ساعت ۷ صبح تا ۱۷ با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط امکان پذیر است .

محور بندر ترکمن ـ کردکوی در استان گلستان نیز به علت ادامه اجرای عملیات بهسازی وتعریض از طرفین از تاریخ ۲۰ فروردین به مدت ۳ ماه تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط صورت می گیرد .

بزرگراه نیشابور – مشهد در استان خراسان رضوی نیز به علت اجرای عملیات روکش آسفالت درمحدوده باند برگشت ساحل برج تا نیشابور ( ابتدا تا کیلومتر ۱۷ ) از تاریخ ۲۰ فروردین تا ۲۰ خرداد وسایل نقلیه از ساعت ۷ صبح تا ۱۸ با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط صورت می گیرد.

در محورگنبد ـ آزادشهر در استان گلستان هم به علت اجرای عملیات احداث دوربرگردان درکیلومتر یک این مسیر ، تا اطلاع بعدی تردد وسایل نقلیه با محدودیت و رعایت جوانب احتیاط انجام می شود .

ادامه مطلب

ارسال نظر