ورود دوباره احسان علیخانی و فرزاد حسینی به تلویزیون | جوانها

ورود دوباره احسان علیخانی و فرزاد حسینی به تلویزیون

پیام ابراهیم‌پور درباره‌ی ممنوعیت حضور بازیگران در اجرای برنامه‌های تلویزیونی که به تازگی از سوی معاونت سیما اعلام شده است، گفت: مجریان تلویزیون از این تصمیم استقبال کردند.

به گزارش ایسنا، این تهیه‌کننده و مجری تلویزیون عنوان کرد: در جلسه‌ای که روز پنج‌شنبه با معاون سیما داشتیم، پس از اعلام این خبر، مجریان تلویزیون استقبال زیادی از این تصمیم به عمل آوردند و برای مدت چند دقیقه دارابی ـ معاون سیما ـ را مورد تشویق قرار دادند.

وی ادامه داد: حضور بازیگران در اجرا، مساله‌ای است که زیاد اتفاق می‌افتد؛ فرزاد حسنی  و احسان علیخانی مجریان خوبی هستند، اما در شب سال تحویل به خاطر جذب مخاطب افرادی مثل محمدرضا فروتن و امین حیایی را به تلویزیون می‌آورند.

ابراهیم‌پور که پیش از این اجرای برنامه «ماه عسل» را بر عهده داشته، خاطرنشان کرد: در حال حاضر نیز شایعه شده که قرار است مجری برنامه‌ی نوروزی شبکه‌ی سه یکی از بازیگران به همراه همسرش باشد. هر شغلی صنف مخصوص به خودش را دارد. اگر قرار است از بازیگران برای اجرا استفاده شود، بهتر است در برنامه‌هایی مثل اختتامیه‌ی جشنواره‌ی فیلم فجر باشد.
این مجری سیما افزود: طبیعی است که اصرار داشته باشیم تلویزیون از مجری‌های خودش برای اجرا استفاده کند. این یک سفره است که بچه‌های خودش را دارد، اما دیگران می‌توانند مهمان آن باشند. بازیگران برای مهمان یک برنامه‌ بودن خوب هستند و حتما باید باشند، اما حضورشان در اجرا لزومی ندارد.

وی یاد‌آور شد: آخرین اجرای احسان علیخانی مربوط به برنامه‌ی «ماه عسل» است و فرزاد حسنی هم دو یا سه سال است به عنوان مجری در تلویزیون حضور نداشته است. نوروز بهانه‌ی خوبی است تا این افراد به تلویزیون برگردند.

پیام ابراهیم‌پور تاکید کرد: دکتر دارابی جسارت به خرج داد تا حضور بازیگران در اجرا را ممنوع کند. باید منتظر بمانیم و ببینیم این تصمیم چگونه اجرا می‌شود. معاون صدا درجلسه‌ای که داشتیم گفته بود هیچ کس ممنوعیتی برای حضور در تلویزیون ندارد و همه‌ی ما اعضای یک خانواده‌ هستیم

ادامه مطلب

ارسال نظر